+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki 1 do 10 z 10
    Początkujący pisarz Avatar Fighter

PSN ID: Filo12

Uważasz ten post za pomocny? Yes | No

Playstation Plus

Playstation Plus jest to nowa usługa do Playstation Network. Takie konto premium. Są 2 abonamenty na 90 dni (60 zl) i na cały rok (195 zl). Otrzymujemy co miesiąc zniżki w PSN, 1 gra z PS1, 1 gra z PSN i 2 gry Minis, 1 DLC oraz przedmioty do avatara i nowe style/skórki do Ps3. Dodatkowo dostaje się wcześniejszy dostęp do dem i bet. Jeśli kupicie abonament na rok do 3 sierpnia otrzymacie za darmo LittleBigPlanet. Po skończeniu abonamentu trzeba go wykupić ponownie aby korzystać z ściągniętych rzeczy (oprócz LBP). Zapłacić można kartą kredytową albo prepaid dostępną w Empiku czy innych sklepach (cena 100 zł=100 zł na końcie).

Co o tym sądzicie? Według mnie się opłaca i kupuje na rok. Wychodzi tylko 17 zl na miesiąc więc z przedłużeniem nie będę miał problemów i będę miał w końcu LBP
    Ostatnio edytowane przez Fighter ; 06-30-2010 o 07:42

Głosiciel Avatar Wyspa

Kolekcja nagród

PSN ID: WyspaPL

Według mnie jest to trochę głupie ,że po skończeniu abonamentu nie będę mógł korzystać z kupionych rzeczy. Trochę mi się to nie podoba ,bo na XBL gdy się kupi coś z Marketplace ,to można z tego korzystać nawet przy koncie Silver. Na razie 195zł ,to trochę za dużo. No bo jak bym sobie chciał pograć w pełne wersje z PSX ,to w każdej chwili mogę odpalić sobie emulator na laptopie i podłączyć pada od PS3.

Kreatywny pisarz

a czy Little Big Planet jest w wersji Goty? i czy ma język polski? jak ściągniesz to daj znać - w sumie sam się zastanowie czy nie wykupić na rok

Goty, tzn. co? Jest w pełni po polsku, zajmuje 2039 GB. Zostało mi jeszcze 5 zł (na rok kosztuje 195 a miałem 200) i kupiłem pakiet God of War do LBP :P

Świetny pisarz Avatar Lotnik

Kolekcja nagród

PSN ID: Maciexix

Goty-Game of the year edition. W przypadku lbp, język polski, dodatek MGS kilka innych dodatków oraz kilka najlepszych poziomów zrobionych przez graczy ( oczywiście podstawowe Lbp też jest w zestawie)

Nie, jest to zwyczajny LBP po polsku bez dodatków, trzeba kupić lub ściągnąć te darmowe.

Cytat Napisał Fighter Zobacz post
    Nie, jest to zwyczajny LBP po polsku bez dodatków, trzeba kupić lub ściągnąć te darmowe.
    Hmm... dziwne. Jedynie edycja GOTY jest po polsku ale ona zawiera wszystkie dotychczasowe, płatne dodatki. Tak czy inaczej, usługa PS + wydaje się całkiem ciekawa. Jak tylko zrezygnuję z GOLD'a to pewnie ją zakupię.

BTW: Nigdy, ale to przenigdy nie płaćcie za GOLD'a kartą kredytową. Jeżeli chcesz zrezygnować z opłat to Twoje konto zostaje zablokowane przez co tracisz wszystkie swoje zakupiona na Marketplace gry oraz GS. Ogólnie to porażka jest.

Kreatywny pisarz

to jeszcze jedno pytanie - można płacić zwykłą VISA Electron czy tylko przez wypukłe MasterCard`y - ktoś mi tak kiedyś powiedział, że tak jest - nie miałem okazji sprawdzić - najwyżej do 3 sierpnia zdążę odwiedzić mojego Saturna - widziałem, że można tam dostać te karty pre-paidowe

Można płacić Visą Electron nie wypukłą ale to też zależy od banku - nie wiem jak to jest dokładnie ale bank musi mieć jakąś funkcję aby karty były akceptowane w płatnościach bez walutowych. Ja mam taką kartę w mBanku i działa bezproblemowo, znowu kiedy próbowałem mojej mamy (też Visy Ele.) z PKO to już się nie dało.

Kreatywny pisarz

mam pko inteligo, ale skoro można w mbanku to w rodzince jest klika osob z tym kontem więc super

Tagi w tym temacie

Zasady postowania